Nasz profesjonalizm
to Twój czas
i spokój

Czytaj więcej

Usługi księgowe

Księgowość Piaseczno dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą

Karta podatkowa to forma opodatkowania dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek cywilnych osób fizycznych. Jest to najprostszy sposób rozliczenia przeznaczony dla niewielkich zakładów usługowych, wytwórczo-usługowych i handlowych. Przysługuje tylko niektórym przedsiębiorcom wymienionym w załączniku do Ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym, po spełnieniu określonych warunków. Przyznawana jest wyłącznie na wniosek podatnika.

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych przeznaczony jest dla firm, których przychód w ciągu roku poprzedzającego rok podatkowy nie przekroczył 250 tys. EUR. po spełnieniu określonych warunków.

Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów (PKPiR) zgodnie z Ustawą z dnia 26.07.1991r. o Podatku dochodowym od osób fizycznych przeznaczona jest dla osób fizycznych, spółek cywilnych osób fizycznych, spółek jawnych osób fizycznych oraz spółek partnerskich, których przychody za poprzedni rok podatkowy nie przekroczyły 2 000 000 EUR.

Oferujemy

 

Cennik

Ceny usług księgowych oraz kadrowo-płacowych uzgadniane są indywidualnie z każdym klientem w zależności od rodzaju prowadzonej działalności i średniej ilości dokumentów księgowych w danym miesiącu. W celu ustalenia dokładnej stawki za usługi proszę o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.

Kontakt

Biuro rachunkowe

Piaseczno
ul. Bema 59 lok. 27

tel. 600 254 265
biuro@rachunkowepiaseczno.pl